Biyografi

Selda Hasret Arslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Selda Hasret Arslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, hangi kanalda çalışıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Selda Hasret Arslan”dan söz edceğiz.

Selda Hasret Arslan Kimdir?

  • Televizyon sunucusu ve spikeri.

Bursa’da dünyaya gelen Selda Hasret Arslan, ilkokul ve lise öğrenimini burada tamamlamıştır. Ben Anneyim isimli programı ile tanınmıştır.

İlkokul 5. sınıfta bir şiir yarışmasına katılan Selda Hasret Arslan’ın okulu bu yarışmada Türkiye genelinde birincilik elde etti. Yerel bir radyoya konuk olan Selda Hasret Arslan’a, radyodaki programın ardından radyo müdürü ”radyomuzda çocuk programı sunar mısın” teklifinde bulunmuş ve böylece radyoculuk kariyerine henüz küçük yaşta adım atmıştır. Altı sene boyunca radyoculuk yapan Arslan, daha sonra 14 sene boyunca Bursa Olay TV’de program sundu.

1997 senesinde Bursa Ahmet Vefik Paşa Devlet Tiyatrosu’nda eğitime başlayan Selda Hasret Arslan, üç sene boyunca burada oyunculuk ve tiyatro üzerine dersler aldı.

27 Mart 2011 tarihinde Murat Arslan ile dünya evine girmiştir. Ardından 8 Ekim 2012 tarihinde Ferid Kemal adında bir çocuğu dünyaya gelmiştir. Eşi Murat Arslan kadın doğum uzmanıdır.

Prof. Dr. Murat Aksoy ile beraber 360 TV’de hafta içi her gün 09:30’da sağlığa dair merak edilenlerin değerlendirildiği ”Doktorum Yanımda” isimli programı sunan Selda Hasret Arslan, bu programdaki sunumu ile de dikkat çekiyor.

Kaç Yaşında?

Kendisi hakkında merak edilen en önemli soru kaç yaşında olduğu ancak yaptığımız araştırmalar sonucunda sadece ne zaman evlendiği sonucuna ulaşabiliyoruz.

Nereli?

Aslen nereli olduğu tam olarak bilinmese de Selda Hasret Arslan’ın Bursa’da doğduğu ve yaşamanın belirli bir bölümünü Bursa’da geçirdiği bilinmektedir.

Selda Hasret Arslan ile İlgili Aramalar

Google’da Selda Hasret Arslan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; selda hasret arslan eşi, selda hasret arslan ben anneyim, selda hasret arslan kim, selda hasret arslan kiminle evli, selda hasret arslan nereli, selda hasret arslan ben anneyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds