Ekonomi

Enpara Ekpara Borcu Nasıl Ödenir?

Enpara ekpara borcu nasıl ödenir? bakıldığında enpara kullanan kişilerin vadesiz TL bakiyesinden otomatik ödenir. Eğer hesapta yeteri kadar para yok ise ekpara borcunu ödemek için enpara kartına enpara uygulamasından para TL yükleyebilirsiniz. 

Enpara ekpara borcu nasıl ödenir? noktasında ATM den enpara kartına para yükleme işlemi yaparak da ödeme yapma imkanı bulunmaktadır.

 Enpara ekpara borcu nasıl ödenir? konusunda bilgi sahibi olunması ve ödemenin unutulmaması önemlidir. Ek para borcunun 1 ay içinde ödenmesi gerekmektedir. Eğer vadesiz TL hesabınızda para var ise bu borçlarınız işlem yapılmadan para çekilir ve böylece ödenmiş olur.

Enpara Ne İşe Yarar?

Kart çıkarılmasında hiçbir ücret tahsil etmeyen enpara istediğinizde internet bankacılığı üzerinden fatura, havale, ücretsiz anında eft gibi birçok işlemleri yapabiliyorsunuz. Enpara sayesinde internet alışverişleriniz daha kolay hale gelmektedir. Büyük kolaylıklar sağlayan enpara için başvurunuz isterseniz enpara.com online başvuru yaparak alabilir, isterseniz müşteri hizmetleri aracılığıyla temin edebilirsiniz. En güzel özelliği enpara eft yaparken hiçbir ücret talep etmemektedir.

Enpara kimler kullanır? Sorusuna şu cevaplar verilebilir;

  • Eft, havale ve kredi kartlarında ekstra ödemek yapmak istemeyen kişiler,
  • Yüksek mevduat faiz oranından yararlanmak isteyenler,
  • Kredi alındığında düşük faiz oranından yaranmak isteyenler,
  • vantajlı süpriz hediye paketi kullanmak isteyen kişiler.

Enpara Avantajları Nelerdir?

Fatura ödemelerinden masraf alınmaz. Ömür boyu kullandığınız sürece kart aidatı istenmez. Youtube ve Netflix gibi izlediğiniz platformlarda ücretleriniz geri iade edilir. Anında havale ve eft yapılarak hiçbir ücret alınmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi