Biyografi

Eren Balkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Eren Balkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Eren Balkan’dan söz edeceğiz.

Eren Balkan Kimdir?

  • Oyuncu.

2 Ocak 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Eren Balkan, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi bölümünde tamamlamıştır. Eren Balkan, özellikle Kırmızı Oda ve İstanbullu Gelin gibi çeşitli dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Eren Balkan, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Eren Balkan 1.71 m boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Eren Balkan, oyunculuk çalışmalarına devam ediyor. Başarılı oyuncu Eren Balkan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Eren Balkan ile İlgili Aramalar

Google’da Eren Balkan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Eren Balkan Instagram Eren Balkan eşi Eren Balkan Yaprak Dökümü Eren balkan diziler Pelinsu Pir Eren balkan ekşi Mustafa Avkıran, eren balkan boyu kilosu, eren balkan kimdir nerelidir, eren balkan aslen nereli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds