Kim Seok Jin Kimdir? Yaşı? Boy Kilo? Sevgilisi Var mı?

Kim Seok Jin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli şarkıcı Kim Seok Jin’den söz edeceğiz.

Kim Seok Jin Kimdir?

  • Şarkıcı
  • Söz yazarı

4 Aralık 1992 tarihinde dünyaya gelen Kim Seok Jin, Güney Koreli şarkıcı ve söz yazarı olarak bilinmektedir. Kilosu 63 kg iken boyu 1.79 cm’dir. Dünya astrolojisine göre burcu yaydır. Omuz genişliği 60 cm’dir. Kim Seok Jung isimli öz abisinin teşvikiyle hip-hop dünyasına adım atmıştır. Kim Seok Jin Konkuk Üniversitesi Tiyatro ve Film bölümünden 2017 yılının Şubat ayında mezun olmuştur, ayriyeten Hanyang Cyber Üniversitesi bünyesinde de oyunculuk eğitimi almıştır. BTS adlı grubun vokalliğini yapmaktadır.

Günümüz dünyasında Jin adı ile tanınan Kim Seok Jin BTS grubu ile Billboard Müzik ödüllerinden sonra tanışmıştır. Kim Seok Jin katıldığı seçmelerden önce hem iş hemde eğitim hayatını sürdürmekteydi. Ailesi varlıklı olan Jin ayrıyeten babasının şirketinde CEO’luk da yapmıştır. Ana dili olan Korece dışında Çince dilini de bilmektedir. Günümüzde bilinen ya da sosyal medyada görülen bir ilişkisi yoktur. Bunun yanında en sevdiği sayının 4; en sevdiği rengin de mavi olduğu bilinmektedir. Aynı şekilde gitar ve piyano çalabilmektedir.

Kim Seok Jin Kimdir

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı şarkıcı Kim Seok Jung 1.79 m boyundadır ve 64 kilodur.

Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlarda bulunan Kim Seok Jin, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı şarkıcı Kim Seok Jin hakkında merak edilen hobileri nelerdir, annesinin adı nedir, gibi detay soruları en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.