Biyografi

Eren Hacısalihoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Eren Hacısalihoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eren Hacısalihoğlu’ndan söz edeceğiz.

Eren Hacısalihoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Haziran 1979 tarihinde Trabzon’un Akçaabat ilçesinde dünyaya gelen Eren Hacısalihoğlu, lisans eğitimini ise İstanbul Haliç Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2011 senesinde Mavi Kelebekler adlı dizide ilk oyunculuk deneyimine başlamıştır. Kadim Dostum adlı dizide Ferzan Kadim rolünde oynayan Eren Hacısalihoğlu, sonrasında ise Benim İçin Üzülme adlı dizide Harun karakterine can vermiştir. Ardından da Aşk Yalanı Sever isimli dizide FeritKoçoğlu karakterine hayat vermiştir. 2017 senesinde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamit adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Eren Hacısalihoğlu, söz konusu bu dizide Kemalettin Paşa karakterine can vermiştir. Başarılı oyuncu Eren Hacısalihoğlu, Kanal D’de yayınlanan Muhteşem İkili isimli dizide Demiray karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Eren Hacısalihoğlu son olarak 2019 senesinde Zengin ve Yoksul isimli dizide Aziz rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Eren Hacısalihoğlu 1.80 m boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Eren Hacısalihoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Eren Hacısalihoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Eren Hacısalihoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Eren Hacısalihoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Eren Hacısalihoğlu oynadığı diziler Eren Hacısalihoğlu Kimdir Eren Hacısalihoğlu karadeniz dizisi Eren Hacısalihoğlu sevgilisi Eren Hacısalihoğlu Diriliş ertuğrul Eren Hacısalihoğlu Filmleri Eren Hacısalihoğlu babası Kimdir Eren Hacısalihoğlu Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.