Biyografi

Eşber Atila Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Eşber Atila kimdir, nereli, kaç yaşında, annesi babası kardeşleri kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Eşber Atila’dan söz edeceğiz.

Eşber Atila Kimdir?

  • Siyasetçi.

1982 yılında Elazığ’da dünyaya gelen Eşber Atila, iş adamıdır. Öncesinde Sosyal-demokrat Halkçı Partisi yüksek değerlendirme kurulu üyeliği ve gene sekreter yardımcılığı görevi yapan Eşber Atila, aynı zamanda CHP İDK üyeliği yapmıştır. Eşber Atila aynı zamanda Memleket Partisi kurucu üyeleri arasında yer almıştır. Eşber Atila, geçtiğimiz günlerde partiden istifa etmesiyle gündem olmuştur.

Eşber Atila, istifa metinini Twitter hesabından duyurmuş ve istifasında sunduğu görüşlerle tabanından tepki görürken Millet İttifakı taraftarlarınca olumlu karşılanmıştır. Eşber Atila hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • haberler.com, Eşber Atila, erişim tarihi: 31 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds