Ahmet Dizdaroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ahmet Dizdaroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ahmet Dizdaroğlu’ndan söz edeceğiz.

Ahmet Dizdaroğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Nisan 1964 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Ahmet Dizdaroğlu, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Trabzon’da ilk kez oyunculuk deneyimi yaşayan Dizdaroğlu, bugüne kadar pek çok dizide ve tiyatro oyununda görev almıştır. Başarılı oyuncu Ahmet Dizdaroğlu, Oyunbozan adlı dizide Mahmut karakterine hayat vermiş ardından da Şeref Meselesi isimli dizide Ayhan rolünde oynamıştır. Dizdaroğlu ayrıca Paramparça ve İsimsizler adlı dizilerde bölüm oyuncusu olarak görev almıştır. Başarılı oyuncu son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur adlı dizide Baykal karakterini oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Yelda Özkurşun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ahmet Dizdaroğlu 1.90 cm boyundadır ve 102 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ahmet Dizdaroğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ahmet Dizdaroğlu ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Arda Adil Görgen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler?

Google’da Ahmet Dizdaroğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ahmet dizdaroğlu aslen nereli, ahmet dizdaroğlu boyu kaç, ahmet dizdaroğlu instagram, ahmet dizdaroğlu nereli, ahmet dizdaroğlu kimdir nerelidir, ahmet dizdaroğlu kim, ahmet dizdaroğlu boy kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara