Esengül Aypek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Esengül Aypek kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Esengül Aypek’ten söz edeceğiz.

Esengül Aypek Kimdir?

  • Oyuncu.

26 Haziran 1993 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Esengül Aypek, lisans eğitimini ise Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü‘nde tamamlamıştır. Özellikle Beni Bırakma ve Esaretim Sensin adlı dizilerde oynadığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Esengül Aypek, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

Yer Aldığı Dizi ve Filmler?

  • Beni Bırakma (Meltem, TV Dizisi 2018)
  • Esaretim Sensin (Simay 2, TV Dizisi 2017)
  • Sessiz Terapi (Selen, Sinema Filmi 2017)
  • Beni Affet (4. Sezon, Elif Kayacan, TV Dizisi 2014)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Esengül Aypek 1.68 cm boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Esengül Aypek, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Esengül Aypek hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Esengül Aypek ile İlgili Aramalar

Google’da Esengül Aypek ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sude Doğar Esengül Aypek sevgilisi Esengül Aypek Boyu Esengül Aypek Instagram Esengül Aypek kardeşleri Esengül Aypek Kimdir Beni bırakma Instagram Sıla Özlem Önemli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.