Biyografi

Gözde Okur Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Gözde Okur kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gözde Okur’dan söz edeceğiz.

Gözde Okur Kimdir?

  • Oyuncu.

4 Mayıs 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Gözde Okur, lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Anasanat Dalı Bölümü’nde tamamlamıştır. Okur, 2002 yılında yayınlanan En Son Babalar Duyar adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Sonrasında Hırsız Polis, Derdest, Tatlı Bela Fadime, Benim Annem Bir Melek, Yamak Ahmet ve Zengin Kız Fakir Oğlan gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Sonrasında ATV ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez adlı dizide görev almıştır.

Başarılı oyuncu ayrıca Maskeli Beşler, Çeşm-i Bülbül ve N’apcaz Şimdi? gibi çeşitli filmlerde de görev almıştır. Başarılı oyuncu Gözde Okur, son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide Mine karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gözde Okur, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gözde Okur hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gözde Okur ile İlgili Aramalar

Google’da Gözde Okur ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gözde Okur eşi Gözde Okur evlendi Gözde Okur kiminle evli Gözde Okur Boyu Gözde Okur yaş Gözde Okur Instagram Gözde Okur Biyografi Gözde Okur çocuğu, gözde okur aslen nereli, gözde okur boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.