Esin Benim Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Esin Benim kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, hangi dizilerde oynadı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Esin Benim’den söz edeceğiz.

Esin Benim Kimdir?

  • Oyuncu

12 Temmuz 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Esin Benim, lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise Muhteşem Yüzyıl isimli dizide yaşamıştır. Daha sonra Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi ile seyirci karşısına geçen Esin Benim, bu dizide İpek Emiroğlu karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Alaettin Asna Kimdir? Nereli? Alaettin Asna Kitapları

Boyu Kaç?

  • Güzel oyuncu Esin Benim 1.74 boyundadır.

Kaç Yaşında? Doğum Tarihi Ne?

Başarılı oyuncu ilk olarak Muhteşem Yüzyıl isimli dizi ile seyirci karşısına çıkmıştır. Daha sonra ise Elif dizisinde oynamıştır ve bu dizi ile asıl popülaritesini yakalamıştır. Güzel oyuncu Esin Benim, yukarıda da belirttiğimiz gibi 12 Temmuz 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Doğum tarihi 12 Temmuz’dur. Yengeç burcudur. Esin Benim şu anda 29 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  Bloomberg HT Sunucusu Zeliha Saraç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Instagram üzerinde 185 binden fazla takipçisi bulunan Esin Benim’in sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor. Esin Benim ile ilgili olarak en çok merak sorulardan olan kilosu, annesi, babası kimdir gibi soruların yanıtların en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Esin Benim ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Asuman Dabak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Google’da Esin Benim ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; esin benim aslen nereli, esin benim kaç yaşında, esin benim kimdir nerelidir, esin benim hangi dizilerde oynadı, esin benim elif kanal 7, esin benim instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara