Biyografi

Sinem Çapraz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Sinem Çapraz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sinem Çapraz’dan söz edeceğiz.

Sinem Çapraz Kimdir?

13 Haziran 1981’de dünyaya gelmiştir. Yemek kültürü güçlü bir ailede büyüyen Sinem Çapraz’ın dedesi de bir restoran işletmecisidir. Lisans eğitimini Çalışma Ekonomisi Bölümü’nde tamamlayan Sinem Çapraz, bölümüyle ilgili bir meslek sahibi olmayı düşünmediği için aile mesleğinde ilerlemeye karar vermiştir. Bunun üzerine MSA Profesyonel Aşçılık bölümünü bitiren Sinem Çapraz, lüks otellerde stajyerlik yaptıktan sonra aile işletmesinde çalışmalarını sürdürmüştür. Sinem Çapraz aynı zamanda TRT 2 ekranlarında yayınlanan Lezzet Atlası programının da sunucusudur. Gecce Mekan adlı bir haber sitesine verdiği röportaja göre Çerkes kökenli bir ailede büyümüştür.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sinem Çapraz, yaptığı yemeklerle, israfa karşı tutumuyla, geleneksel mutfağa sahip çıkışıyla büyük beğeni toplamaktadır. Sinem Çapraz hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • https://www.facebook.com/saglikliyasiyoruzcom/posts/2739901919452854/
  • geccemekan.com, erişim tarihi: 4 Mart 2022.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds