Biyografi

Esin Çepni Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Esin Çepni, çeşitli alanlarda başarılı bir isim olarak tanınmaktadır. Fenomen, youtuber, yarışmacı, sinema film ve dizi oyuncusu olarak geniş bir kitleye hitap etmektedir. İşte Benim Stilim yarışmasıyla televizyon dünyasında adını duyurmuş ve sosyal medya dünyasında da büyük bir takipçi kitlesine sahip olmuştur. 24 Temmuz 1993 doğumludur. 30 yaşındaki Esin Çepni, İstanbul Eminönü doğumludur ve makyaj uzmanı olarak başarılı bir kariyere sahiptir. Lisans eğitimini bakım ve makyaj uzmanlığı bölümünde tamamlamıştır. 1.73 boyunda ve 55 kilo olan Esin, mavi gözlere ve kumral saçlara sahiptir. Ünlü youtuber ve fenomen Bilal Hancı ile 2021 yılında evlenen Esin Çepni, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmaktadır. Resmi instagram hesabı @es1nce olarak bilinmektedir ve 170 bin takipçisi bulunmaktadır.

İşte Benim Stilim yarışmasında jüri üyeleri arasında bulunan Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez ile birlikte yarışmıştır. Esin Çepni’nin eşiyle birlikte Kafalar Youtube kanalında yapılan etkinlikler ve videolarla da dikkat çekmiştir. Esin Çepni, güzellik ve makyaj alanında gösterdiği başarılarla ve sosyal medyadaki etkinliğiyle gençler arasında popüler bir isim olmayı sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds