İnstagram Fenomeni Samet Sırmalı Kimdir?

Instgram dünyasının en sevilen isimlerinden severek ve ilgiyle takip edilen fenomen Samet Sırmalı. Fenomen oldukça vizyon sahibi çok donanımlı bir kişi olarak ilginç karşımıza çıkıyor. 100 bine yakın yüksek oranda takipçi sayısı ile özellikle gençlerin ilgi odağı. Model, oyuncu ve İnstgram fenomeni olarak bilinen Samet Sırmalı 1989 doğumlu aslen Bulgaristan ‘lı bir ailenin oğludur.

Doğum yeri İstanbul olan başarılı fenomen oyuncu daha lise yıllarında iken modelliğe adım atmıştır. TV dizilerinde yer alan Samet Sırmalı 2015 yılında Mayıs kraliçesi adlı önemli bir dizide rol almıştır. İlk kariyeri olan bu dizide üstün başarı elde eden Samet Sırmalı sosyal medya platformunda İnstgram ‘ı aktif olarak kullanıyor. Ve çok güzel fotoğraflar paylaşarak sevenlerine moda ve birçok konuda ilham veriyor.

Samet Sırmalı Yaşamı Ve Kariyeri

Ailesi Bulgaristan’dan Türkiye’ye göç eden bir ailenin oğlu olan Samet Sırmalı lise yıllarında modellik yapmış 2010 yılında ise modellik te üstün başarı elde etmiş Best model yarışmasında 3.cü olmuştur. Üniversite hayatına devam etmiş İstanbul kültür üniversitesi iktisat bölümünden mezun olmuştur. Mayıs kraliçesi adlı dizi ilk oyunculuk kariyeri olan proje olarak hayatına yön vermiştir. Birçok önemli oyuncu ile aynı dizide rol alan Samet Sırmalı kariyerine devam etmekte. 1.90 boy oranına sahip sevilen fenomen oldukça beğenilen bir kişi.

Samet Sırmalı Sosyal Yaşamı

Sevilen model ve İnstgram fenomeni koyu Beşiktaşlıdır. Birçok markanın defilesinde model olarak çıkmış ve Türk ve dünya çapında tanınan ve tercih edilen bir model olma özelliğini taşıyor. Türkiye’de fazla projelerde son zamanlarda yer almayan Samet Sırmalı genellikle yurt dışında çalışmayı tercih ediyor. Yurt dışındaki markalarda model olarak çalışmaya ve kariyerine devam etmekte.

Bir röportajda Türkiye’deki modellere çok değer verilmediğini dile getirmiş ve neden genellikle yurt dışında çalışmak istediğini açıkça belirtmiştir. Giyim tarzı özellikle genç kesim tarafından çok beğenilen ve takip edilen İnstgram fenomeni yakışıklı modelin takipçi sayısı sürekli artış gösteriyor. Tüm dünyadan gerçek takipçi kişilerine ulaşan Samet Sırmalı genellikle kendi fotoğraflarını paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.