Evcil Hayvan Sahiplendirme İlanları Evcilevi.com

Merhabalar, sizlere öncelikle sitemizin içeriğinden ve çalışma prensiplerinden bahsedeyim. wwww.evcilevi.com sitesi 2 yıldır mevcut bir sitedir. Amacımız pet shop, evcil hayvan sahipleri ve evcil hayvan sahiplenmek isteyen insanları bir araya getirmektir. pet shoplar ve evcil hayvan sahiplendirmek isteyen kişiler kendi evcil hayvanlarını sitemizde paylaşıp evcil hayvan sahiplenmek isteyen kişilere de rahatça ulaşabilirler. Sitemiz de evcil hayvan sahiplendirme ilanları paylaşanlar ücretsiz aktif ilan sayısı maksimum 2 olabilmektedir. Aynı anda daha fazla ilan koymak isteyen kullanıcılar mağaza paketlerimizden satın almak durumundadırlar. Pet shoplar veyahut evcil hayvan sahipleri daha çok evcil hayvan sahiplenmek isteyen kişilere ulaşmak istiyorlarsa vitrin ilanları adıyla bir bölümümüz mevcuttur ve oraya koydukları ilanlar 5 kata kadar daha fazla kullanıcıya ulaşmaktadır. Unutmayınız ki koyacağınız ilanlarda ilanın öne çıkan resmi ne kadar dikkat çekici ve güzel olursa sahiplenmek isteyen kişi sayısı da o oranda artacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Yengeçlerin Yapısı, Üremeleri ve Çeşitleri

Köpek İlanları

En çok talep alan ilan çeşitlerinden biri de köpek sahiplendirme ilanlarıdır. Sitemizde köpek sahiplendirme ilanlarına gelip onlarca farklı ırk köpek ilanı arasından beğendiğiniz ile iletişime geçebilir veya köpek sahiplendirme ilanı vermek istiyorsanız ücretsiz onlarca farklı ırkta köpek için ilan verebilirsiniz. Pet shopsanız eğer ve aktif olarak 2 ilandan fazla ilanı aynı anda bulundurmak istiyorsanız mağaza paketlerimize göz atabilirsiniz. İlanlarınızı evcil hayvan sahiplenmek isteyen kişilere daha hızlı ulaştırmak istiyorsanız vitrin ilanlarını da tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Pomeranian Boo Tercih Edilmesi İçin 7 Neden

Kedi İlanları

En çok kullanıcımızın göz attığı kullandığı bir hayvan türü de ise kedi ilanlarıdır. Kedi ilanlarında da onlarca farklı ırk kedi için ilan verebilir veya evcil kedi hayvan sahiplenmek isteyen binlerce kullanıcıya bir kaç tıkla ilanınızı ulaştırabilirsiniz. Rağbet gören türlerden örnek vermeye gelirsek scottish fold, scottish fold fiyatları gibi kelimelerde çok sayıda evcil hayvan sahiplendirmek isteyen kişilere ulaştırabilir aynı zamanda evcil hayvan sahiplenmek istiyorsanız tek tıkla yüzlerce ilana kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Atlar Nasıl Uyur? Atlar Neden Ayakta Uyur?

https://www.evcilevi.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara