Sağlık

Expigment Çatlaklara İyi Gelir mi?

Expigment Kremin çatlaklar üzerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Bu ürün cildin üst tabakasındaki lekelerin tedavisi için kullanılır. Çatlaklar gibi cildin deformesini tedavi etmez. Kremin etken maddesi yalnızca cildin sonu ve lekelerin renginin eşitlenmesini sağlamaktadır. Çatlaklar ise bir doku kaybı olarak nitelendirilebilir. Expigment krem doku kayıplarını tedavi etmez.

Expigment krem cilt lekelerinin tedavisinde kullanılır. Cildin üst tabakasının soyularak alttan sorunsuz bir cilt  görünümü çıkmasına yardımcı olur. Bu krem cildin ve lekelerin rengini açarak  eşitlenme sağlar. Aynı zamanda cildin tazelenmesi ne ve yenilenmesini sağlayan krem Lekesiz bir görünüm sunar.

Ürün oldukça güçlü bir içeriğe sahiptir. Bu nedenle yalnızca doktor gözetiminde kullanılmalıdır. Aksi bir kullanımda kişiler zarar görebilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi