Biyografi

Aslı Bilger Kutludağ Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Evli mi?

Aslı Bilger Kutludağ kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Aslı Bilger Kutludağ’dan söz edeceğiz.

Aslı Bilger Kutludağ Kimdir?

  • Muhabir.

Lisans eğitimini 2009 yılında Yeditepe Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlayan Aslı Bilger Kutludağ, üniversite eğitimi esnasında TVNET’te çalışmaya başlamış ve bu kanalda 2.5 yıl boyunca dış haberler ve istihbarat bölümlerinde görev almıştır. Akabinde Show TV’de ve SkyTurk360’ta muhabir ve spiker olarak görev yapan Aslı Bilger Kutludağ, Aralık 2014’ten beri A Haber’de muhabir olarak çalışmakta; A Haber Spor bültenlerinin spikerliğini yapmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aslı Bilger Kutludağ, muhabirlik çalışmalarına A Haber bünyesinde devam etmektedir. Başarılı muhabir Aslı Bilger Kutludağ hakkında merak edilen aslen nereli, kaç yaşında, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Aslı Bilger Kutludağ, erişim tarihi: 9 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.