Biyografi

Eylül Şenocak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Eylül Şenocak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Eylül Şenocak’tan söz edeceğiz.

Eylül Şenocak Kimdir?

  • Çocuk oyuncu.

29 Eylül 2011 tarihinde dünyaya gelen Eylül Şenocak, dizi oyuncusudur. Oyunculuk eğitimlerini No2 Atölye’de 2019 yılında tamamlayan Eylül Şenocak, oyunculuk çalışmalarını ise Hande Aytar Ajansı bünyesinde sürdürmektedir. İlk olarak 2020 yılında TRT ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı adlı dizide oynayan Eylül Şenocak, sonrasında FOX TV ekranlarında yayınlanan Taçsız Prens isimli dizide rol almıştır. 1.30 m boyunda ve 25 kilo olduğu bilinmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Eylül Şenocak, oyunculuk çalışmalarına Hande Aytar Ajans bünyesinde sürdürmektedir. Başarılı oyuncu Eylül Şenocak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • handeaytar.com, Eylül Şenocak, erişim tarihi: 31 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds