Instagram Fenomeni Sümeyye Ömer Acartürk Kimdir?

Sümeyye Acartürk sosyal medyada zaman içerisinde tanınan ve bir buçuk milyona yakın abonesi bulunan bir fenomendir. Genelde yaptığı yemekler sayesinde kadınların ilgisini çeken Sümeyye Acartürk, İstanbul ilinde ikamet ediyor. Kendisi tatlıya ve özellikle çikolataya çok düşkün bir insan diyebiliriz. Profiline girdiğinizde sadece yemek videoları ve resimleri ile karşılaşmayacaksınız. Aynı zamanda ufak çekilişler ile takipçilerine hediyeler verdiğini de göreceksiniz. İsterseniz bu çekiliş şartlarını yerine getirerek katılabilir ve çekiliş ödüllerine de sahip olabilirsiniz.

Profili daha detaylı bir şekilde incelediğimizde sadece yemek tarifi yerine ardından yaptığı hoş sunumları kadınların dikkatini çekiyor. Son zamanlarda özellikle yeni evli kadınlar başta olmak üzere kadınlar evlerinde verdikleri yemekte sunum şekillerine aşırı dikkat etmeye başladı. Sümeyye Acartürk bu konuda genç gelinlere ve kadınlara fazlasıyla yardımcı oluyor. Yaşamayı ve gezmeyi seven sosyal medya fenomenimiz aynı zamanda gittiği yerlerin fotoğraflarını da takipçileri ile paylaşarak genel kültürümüzü geliştirmeyi ihmal etmiyor. Olabildiğince bilinmeyen yerlerde tatil yapmayı tercih eden Sümeyye Acartürk deneyimlerini de videoya alarak takipçileri ile paylaşıyor.

İlginizi Çekebilir:  Nur Bilen Yavuzer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Sümeyye Acartürk ‘ün aynı zamanda bir YouTube kanalı da mevcut. İsteyenler Sümeyye Acartürk Youtube kanalını takip ederek ayrıntılı tarif videolarına ve ayrıntılı sunum hazırlama videolarına erişebilir. İzlediğimiz videolardan ailenin tamamen hamarat olduğu gözden kaçmıyor. Bazı videolarında ailesine, annesine ve ablasına da yer veriyor. Onların tariflerini de kullanıcılar ile paylaşarak takipçilerine sunduğu çeşitleri daha da zenginleştiriyor. Bazı kanallar genelde lüks masalar ve pahalı malzemeler kullanırken, Sümeyye Acartürk ortalama gelire sahip bir aile için en lezzetli tarifleri veriyor. Gittiği misafirliklerde de sofra sunumlarını VLOG videosu olarak takipçileri ile paylaşıyor. Masalarda bulunan yemekleri de tanıtarak kadınlar için birçok alternatif sofra seçeneği sunuyor. 

İlginizi Çekebilir:  TV 100 Sunucusu Gülbahar Feyzan Kimdir? Boyu? Yaşı? Evli mi?

Sümeyye Acartürk aynı zamanda Yusuf adında çok tatlı bir çocuğa sahip. Yusuf için hazırladığı doğum günü hazırlığı videosundan oğlunun 4 yaşına girdiğini anlıyoruz. Oğlu içinde farklı bir doğum günü sürprizi hazırlayan genç anne adım adım yaptıklarını yine videoya çekerek kanalında paylaşmış. Sizde çocuğunuz için güzel bir masa hazırlamak istiyorsanız kanaldaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilir:  Elmas Gırağos Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Ne Mezunu? Hangi Okullarda Okudu?

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara