Biyografi

Eylül Ugan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Eylül Ugan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Eylül Ugan’dan söz edeceğiz.

Eylül Ugan Kimdir?

  • Oyuncu.

2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Eylül Ugan, dizi-film oyuncusudur. Çocuk oyuncu Eylül Ugan, öncesinde Vitra reklamında rol alan Eylül Ugan, aynı zamanda 2021 yılında Sihirli Annem adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Eylül Ugan aynı zamanda Star TV ekranlarında yayınlanan Çöp Adam adlı dizide oynamıştır.

Rol Aldığı Projeler

  • Çöp Adam (TV Dizisi, 2022)
  • Sihirli Annem (Çilek, TV Dizisi 2021)

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Eylül Ugan, oyunculuk çalışmalarına Star TV ekranlarında yayınlanan Çöp Adam adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Eylül Ugan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Eylül Ugan, erişim tarihi: 1 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds