Biyografi

Kaan Temeltaş Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Kaan Temeltaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kaan Temeltaş’tan söz edeceğiz.

Kaan Temeltaş Kimdir?

  • Muhabir.

1996’da Manisa’da dünyaya gelen Kaan Temeltaş, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesine Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimi esnasında seslendirmeyle de yakından ilgilenen Kaan Temeltaş, 2019’da CNN Türk’te muhabir olarak çalışmalarına başlamıştır. Temeltaş, 2021 Haziran’ından itibaren CNN Türk’te spikerlik yapmaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Kaan Temeltaş, meslek hayatına CNN Türk ekranlarında devam etmektedir. Genç muhabir ve spiker Kaan Temeltaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • cnnturk.com, Kaan Temeltaş, erişim tarihi: 13 Şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi