Biyografi

Ezgi Özyürekoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Ezgi Özyürekoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ezgi Özyürekoğlu’ndan söz edeceğiz.

Ezgi Özyürekoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

12 Şubat 1990 tarihinde Tarsus’ta dünyaya gelen Ezgi Özyürekoğlu, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında tiyatroyla tanışan Ezgi Özyürekoğlu, çeşitli tiyatro oyunlarında oyuncu, yönetmen, kostümcü, aksesuarcı olarak görevlerde bulunmuştur.

2013 senesinde mezun olan Ezgi Özyürekoğlu, 1 yıl boyunca çeşitli çocuk oyunlarında ve yetişkinlere yönelik oyunlarda görev almıştır. Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama alanında 2014 yılında yüksek lisans eğitimine başlayan Özyürekoğlu, çeşitli reklam filmlerinde de görev almıştır. Birkaç amatör tiyatro oyununda da görev alan Ezgi Özyürekoğlu, şu anda BKM Mutfak’ta oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ezgi Özyürekoğlu 1.70 cm boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ezgi Özyürekoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim ve ne iş yapıyor sevgilisinin adı ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ezgi Özyürekoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Ezgi Özyürekoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ayşegül Yılmaz Ecem Bayır Ezgi Yürekoğlu eşi Cemile Canyurt Ezgi özyürekoğlu dizi Ezgi yürekoğlu ifşa Ezgi özyürekoğlu ekşi Ezgi yürekoğlu dizi, ezgi özyürekoğlu aslen nereli, ezgi özyürekoğlu boyu kaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.