Melisa Şenolsun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Melisa Şenolsun kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu, burcu, sevgilisi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melisa Şenolsun’dan söz edeceğiz.

Melisa Şenolsun Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Eylül 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Melisa Şenolsun, İzmir Gelişim Koleji’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencisidir. Oyunculuk deneyimine ilk olarak 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide başlayan Melisa Şenolsun, daha sonra Kiralık Aşk isimli dizide Sude karakterine hayat vermiştir. Ardından Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli dizide Mert Yazıcıoğlu ile beraber “Ceren” karakteri ile başrol oyuncusu olmuştur. Ağabeyi Efecan Şenolsun da kendisi gibi oyuncudur.

Kaç Yaşında?

Melisa Şenolsun ile ilgili olarak merak edilen başlıca sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Oyuncu Melisa Şenolsun, yukarıda da belirttiğimiz gibi 19 Eylül 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 24 yaşındadır.

Sevgilisi Kim?

Melisa Şensolsun ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de sevgilisinin kim olduğudur. Sabah gazetesinin 9 Ağustos 2020 tarihli haberine göre Melisa Şenolsun’un yeni sevgilisinin ismi Umut Evirgen’dir. Güzel oyuncu Melisa Şenolsun, 3,5 yıldır birlikte olduğu meslektaşı olan Mehmet Ozan Dolunay‘dan ayrıldı. İkilinin neden ayrıldığı konusu ise net değildir.

Boyu ve Kilosu

Ekranların sevilen ismi ve başarılı oyuncu Melisa Şenolsun hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de boyu ve kilosudur. Güzel oyuncu Melisa Şenolsun 1.70 boyunda olup 59 kilodur. Öte yandan Melisa Şenolsun’n burcu terazidir.

Melisa Şenolsun ile İlgili Aramalar

Google’da Melisa Şenolsun ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Melisa Senolsun Instagram Efecan Şenolsun Melisa Şenolsun filmler ve tv şovları Efecan Şenolsun Instagram Melisa Şenolsun dizileri Melisa Şenolsun sevgilisi Melisa Şenolsun boy Kilo Melisa Şenolsun kimdir, Ozan Dolunay sevgilisi 2020 Melisa Şenolsun sevgilisi Melisa Şenolsun Yeni sevgilisi Melisa Şenolsun sevgilisi 2020 Melisa Şenolsun Ozan Dolunay neden ayrıldı Melisa Senolsun Instagram Mehmet Ozan Dolunay Bahar Şahin Ozan Dolunay Melisa Şenolsun ayrıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.