Ezgi Şenler Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Bodrum Masalı dizisinin Aslı karakteri olarak hayatımıza giren ve çok güzel oyunculuğuyla başarılı bir performans sergileyen Ezgi Şenler 23.01.1993 yılında doğmuştur. Ankara’da doğup büyümüş ünlü oyuncu küçük yaşlarda oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. 1.68 boyunda olan genç oyuncu 55 kilo fit görüntüsü ile öne çıkan bir oyuncudur.

Kova burcu olan genç güzel oyuncu kahverengi gözleri ve kahverengi saçlara sahiptir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvar Dans Bölümü bitiren ünlü oyuncu eğitine oldukça önem veriyor. Hem dans hem oyunculuk eğitimi alan be kendini geliştiren ünlü oyuncuya birçok reklam ve dizi teklifleride geliyor. Ailesiyle birlikte vakit geçiren genç oyuncu ailesiyle birlikte yaşıyor.

Ezgi Şenler Hayatı

Ezgi Şenler İnstgram sosyal medya platformunda çok sevilen yoğun ilgi ile takip edilen bir genç oyuncu. Günden güne büyüyen sosyal medya sayfasında kendi fotoğraflarını sıkça paylaşan bir ünlü olarak karşımıza çıkıyor. Ezgi Şenler 9 yaşında Ankara Devlet Konservatuvar Bölümünde 2 yıl Bale bölümünü bitirerek güzel eğitim almıştır. 11 yaşında Hacettepe Üniversitesi Klasik Bale bölümünü girmeye hak kazanmıştır. Dansla yakından ilgilenen ünlü oyuncu dans etmeyi çok seviyor.

Ezgi Şenler Yer Aldığı TV Projeleri

Ekranların en çok sevilen dizilerinden öne çıkan Bodrum Masalı usta oyuncuların olduğu bir dizi olarak tanınıyor. Timuçin Esen, Nejat İşler, Şevval Sam, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe gibi önemli usta oyuncularla birlikte rol alan Ezgi Şenler Kanal D ekranlarında reyting rekorlarına imza atan dizide Aslı karakterine hayat vermiştir. Kısa sürede halk ile bütünleşen rolü gereği oldukça sevilmiş yoğun bir ilgi görmüştür.

Gösterdiği üstün başarı performansı ile birçok değerli yapımcıdan dizi teklifi almıştır. ATV’nin yeni dizilerinden Can Evim dizisinde Müjgan karakteri ile seyirci karşısına geçiyor. Yer aldığı TV projelerin hepsinde çok başarılı olan genç oyuncu Nefes Nefese dizisinde Mercan karakterine can vererek başarılı bir televizyon kariyerine yön veriyor.  Birebir oyunculuk eğitimi dersleri alan ünlü oyuncu kendini geliştiren ve geliştirmeye devam eden adımlar atıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: