Feyza Gündüz Görevinden Atıldı mı?

İBB Çalışanı Feyza Gündüz kimdir? Sorusuna detaylı bir cevap vererek takipçilerin çok merak ettiği o kişiyi açıklamıştık. Olayın ardından çalışanın İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden atılması, işine son verilmesi için sosyal medyada sıkı bir tepki yağmuru başladı. Olayı kısaca özetleyelim ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Feyza Gündüz ile ilgili twitimize son dakika olarak verdiği cevabı hep beraber görelim.

İlginizi Çekebilir:  Tacizcisini Twitter’dan Bulmaya Çalışan Üniversite Öğrencisi Genç Kadının Yardım Çağrısı

Dün akşam vaktinde Ekşi Sözlük üzerinde açılan başlıkta ifşa edildi olay. İBB çalışanı ve Ak Parti ile de yakın alakası ortaya çıkan Feyza Gündüz gündüz saatlerinde bir cafede otururken, bir genci instagram storysine alıp;  ‘Sen önce burnunu yaptır pis fakir’, ‘Aptal!’ diyerek hakaret etti arkasından da sevgilisi olduğu sonrasan öğrenilen kişinin daha ağır hakaretler yağdırdığı görülüyor. İlgili videonun tamamı için diğer yazımıza göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul'da Oy Farkı 2 Bin Geçersiz Oyların Sayısı 300 Bin

Feyza Gündüz İBB’den Atıldı mı?

Bu olaydan sonra Twitter üzerinde paylaştığımız twite İBB Beyaz Masa’nın resmi sayfası cevap vererek; 

“İlgili personelin kurumumuz ile ilişiği kesilmiştir.” ifadeleri kullanıldı. Böylece Feyza Gündüz’ün görevden atıldığı, işine son verildiği son dakika olarak teyit edilmiş oldu!

İlginizi Çekebilir:  Recep Tayyip Erdoğan'ın Başucu Kitabı

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi