Ezgi Ünal Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ezgi Ünal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ezgi Ünal’dan söz edeceğiz.

Ezgi Ünal Kimdir?

  • Oyuncu.

1989 yılında Isparta’da dünyaya gelen Ezgi Ünal, 2011 senesinden beri İstanbul’da devam etmektedir. Sosyal medyada özellikle Oğuzhan Uğur’un Babala TV’sinde büyük bir çıkış yakalamıştır. Lisans eğitimini ise Moda Tasarımı üzerine tamamlamıştır. 2014 senesinde Alabora yarışmasına katılan Ezgi Ünal, sonrasında ise ”İşte Benim Stilim” adlı yarışmaya da katılmıştır. Ezgi Ünal, aynı zamanda Hakan: Muhafız dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Başarılı oyuncu Ezgi Ünal, son olarak Blu TV platformunda yayınlanan Çıplak adlı dizide ”Meltem” karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ezgi Ünal 1.75 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ezgi Ünal, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ezgi Ünal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ezgi Ünal ile İlgili Aramalar

Google’da Ezgi Ünal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ezgi Ünal kimdir Ezgi Ünal sevgilisi Savaş Kıran Ezgi Ünal yaş Ezgi Ünal Savaş Kıran Ezgi Ünal boy Ezgi Ünal Instagram Ezgi Ünal kaç yaşında, ezgi ünal aslen nereli, ezgi ünal kimdir nerelidir, ezgi ünal boy-kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.