Fatih Altun Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Fatih Altun kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Fatih Altun’dan söz edeceğiz.

Fatih Altun Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Fatih Altun Yayla’dır. 7 Haziran 1988 tarihinde’de İstanbul’da dünyaya gelen Fatih Altun, oyuncu olarak bilinmektedir. Lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Fatih Altun, aynı zamanda Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde de şan eğitimi almıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Fatih Altun, aynı zamanda çeşitli tiyatro oyunlarında da rol almıştır. Özellikle Çukur adlı dizide canlandırdığı ”Celal” karakteriyle büyük beğeni toplayan Fatih Altun, sonrasında ise Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde Celal Bey karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Fatih Altun, aynı zamanda Kuşlarla Yolculuk adlı dizide Derviş Enes karakterine hayat vermiştir.

Fatih Altun

Oynadığı Diziler?

  • Kuşlarla Yolculuk (Derviş Enes, TV Dizisi 2020)
  • Uyanış: Büyük Selçuklu (TV Dizisi 2020)
  • Çukur (Celal, TV Dizisi 2017-2020)
  • Tek Yürek (Orçun, TV Dizisi 2019)
  • İsimsizler (TV Dizisi 2017)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Fatih Altun, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Fatih Altun hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.