Fatih Gühan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Fatih Gühan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Fatih Gühan’dan söz edeceğiz.

Fatih Gühan Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Haziran 1993 tarihinde Uşak’ta dünyaya gelen Fatih Gühan, liseyi Sait Sabri Ağaoğlu Lisesi’nde tamamlamıştır. Gühan, lisans eğitimini ise Süleyman Demirel Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli tiyatro oyunlarında görev alan Fatih Gühan, Beni Affet adlı dizide oynadığı Cihan karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu daha sonra Beni Bırakma adlı dizide Bora karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Sinem Güngör Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Fatih Gühan 1.87 cm boyundadır ve 82 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Fatih Gühan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Fatih Gühan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Olcay Yusufoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Fatih Gühan ile İlgili Aramalar

Fatih Gühan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Fatih gühan kimdir? Beni bırakma dizisindeki Bora kimdir? Şükrü Masat kimdir? Beni bırakma Gönül kimdir?, Fatih_guhan Instagram Fatih Gühan sevgilisi Fatih Gühan oynadığı diziler Fatih Gühan Facebook Beni Affet Cihan Fatih guhan Twitter Fatih_guhan Fan Beni Affet Fatih Gühan

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Doğa Çakır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce