Ferit Aktuğ Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ferit Aktuğ kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ferit Aktuğ’dan söz edeceğiz.

Ferit Aktuğ Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Kasım 1978 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Ferit Aktuğ, lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Ferit Aktuğ, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. Başarılı oyuncu Ferit Aktuğ, son olarak 10 Bin Adım ve Sefirin Kızı adlı dizilerde rol almıştır. Ferit Aktuğ, halen oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  YouTube ve Instagram Fenomeni Mira Önal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ferit Aktuğ 1.84 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ferit Aktuğ, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ferit Aktuğ hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Ali Osman Ulusoy Kimdir? Hayatı Kardeşleri ve Çocukları

Ferit Aktuğ ile İlgili Aramalar

Google’da Ferit Aktuğ ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ferit Aktuğ kaç yaşında? Ferit Aktuğ kaç kilo? Ferit Aktuğ boşandı mı? Ferit Aktuğ hangi dizide oynadı?, Bahar Aktuğ Ferit Aktuğ Bahar Aktuğ Mustafa Ferit Aktuğ Ferit Aktuğ boy Ferit Aktug Instagram Ferit Aktuğ boyu Ferit Aktuğ Dizileri Ferit Aktuğ kimdir

İlginizi Çekebilir:  Selin İmer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara