Biyografi

Feyza Gündüz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Sosyal medyada bir gence yönelik söylediği “sen git önce burnunu yaptır fakir” sözleri ile gündem olan Feyza Gündüz kimdir? Sosyal medyanın bu gece en çok konuşulan isimlerinden biri olan Feyza Gündüz nereli, kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz. 

Feyza Gündüz Kimdir? 

Sosyal medyada izinsiz olarak bir gencin videosunu çeken ve gence yönelik hakaretlerde bulunan Feyza Gündüz isimli bir kullanıcı, daha sonra bu videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Feyza Gündüz’ün skandal videosu, sosyal medyada olay oldu. 

Daha sonra Feyza Gündüz’ün İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde görevli olduğu, belediye seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) adına çalıştığı, kişinin AKP ile bağlarının olduğu öğrenildi.Feyza Gündüz’ün paylaşımı sonrasında sosyal medya kullanıcıları tarafından ortaya çıkarılan gerçekler şöyle: 

Feyza Gündüz Kaç Yaşında? 

— 24 

1995 yılında doğan Feyza Gündüz, Sinop doğumlu. Sosyal medyada ortaya çıkarılan bu bilgilerden daha önemlisi ise Feyza Gündüz’ün ne iş yaptığı. 

Feyza Gündüz Ne İş Yapıyor? 

Annesi ile birlikte Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Kadın Kolları’nda çalışan Feyza Gündüz, Beylikdüzü ilçesi Adalet ve Kalkınma Partisi grup sözcüsü kalemi olarak da görevi yapmaktadır. 

Aynı zamanda Beylikdüzü Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları Yönetim Kurulu’nda görev yapıyor. Seçimlerde Necati Işık adına çalışan Feyza Gündüz isimli kişinin aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Halkla İlişkiler ekibinde çalıştığı öğrenildi. 

Ekşi Sözlük’te Başlık Açıldı 

Feyza Gündüz adına olayın ardından bir başlık açıldı. Ancak “Feyza Güz” olarak açılan başlıkta kişinin gerçek isminin Feyza Gündüz olduğu öğrenildi. Ekşi Sözlük yazarları tarafından eleştirilerin hedefi olan Feyza Gündüz ismi gündem listesinde bir numaraya yerleşti. 

Mermiye Boğarım Dedi 

Feyza Gündüz’ün skandal videosunun sosyal medyada büyük yankı uyandırmasının ardından pek çok kullanıcı Feyza Gündüz’e özelden mesaj attı. Kendisine gelen bir mesaja “mermiye boğarım” yanıtını veren Feyza Gündüz’e tepkiler daha da arttı. 

Feyza Gündüz isimli kişi hakkında skandal videonun ardından herhangi bir işlem yapılıp yapılmayacağı ilerleyen saatlerde netlik kazanacak. Şu an için Feyza Gündüz hakkında herhangi bir somut adım atılmadı.

One thought on “Feyza Gündüz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

  • Ozan Dogru

    feyza gündüz yerine sadece yesil sacli cocugun resmini ve videosunu koymak biraz sacma olmus. Sadece haberi okuyan birisi eger videoyu izlemiyorsa, yesil sacli cocugun feyza gündüz oldugunu zannedebilir.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.