Biyografi

Feyza Tüsem Özkan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri?

Feyza Tüsem Özkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı çocuk oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Feyza Tüsem Özkan’dan söz edeceğiz.

Feyza Tüsem Özkan Kimdir?

  • Çocuk oyuncu.

13 Ağustos 2016 tarihinde dünyaya gelen Feyza Tüsem Özkan, dizi oyuncusudur. ilk olarak Alman otomotiv devi BMW’nin reklamında rol almış; sonrasında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet adlı dizide oynamıştır. Çocuk oyuncu Feyza Tüsem Özkan, söz konusu dizide Halil İbrahim Ceyhan, Yaprak Durmaz, Nana Stambolishvil gibi isimlerle beraber rol almıştır. Feyza Tüsem Özkan, dizide Dodo karakterine hayat vermiştir. Çocuk oyuncu Feyza Tüsem Özkan hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Feyza Tüsem Özkan, erişim tarihi: 26 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi