Serkan Ercan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Serkan Ercan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Serkan Ercan’dan söz edeceğiz.

Serkan Ercan Kimdir?

  • Oyuncu.

13 Eylül 1975 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Serkan Ercan, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü’nden tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Serkan Ercan, bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde rol almış; son olarak da ”Bir Aile Hikayesi”, ”Mehmetçik Kut’ül Amare” ve ”Ya İstiklal Ya Ölüm” gibi dizilerde oynamıştır. Başarılı oyuncu Serkan Ercan, halen oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Asena Tuğal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kim? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Serkan Ercan 1.80 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Serkan Ercan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Serkan Ercan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Reşid Rıza Kimdir?

Serkan Ercan ile İlgili Aramalar

Google’da Serkan Ercan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Serkan Ercan Survivor Serkan Ercan eşi Serkan Ercan filmler Serkan Ercan sevgilisi Serkan Ercan İsveç Serkan Ercan boy Serkan Ercan Fransızca Serkan Ercan yabancı dil, serkan ercan aslen nerelidir.

İlginizi Çekebilir:  Balamir Emren Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara