Finansbank Çift Sarılı Hesap Ne Demek?

Finansbank Çift Sarılı Hesap, vadesiz bir hesaptır. Bu hesaba sahip kişiler vadeli hesap kullanıyormuş gibi avantajlara sahip olmaktadır. Çift Sarılı Hesap sahibi olan müşteriler vadenin bozulmasından endişelenmeden işlem yapabilir.

Çift Sarılı Hesap ile müşteri EFT, havale, fatura ödemeleri gibi vadesiz hesapla yapılabilecek tüm işlemleri gerçekleştirir. Müşteri hesabını açarken bir alt limit belirleyebilir. Bu alt limit 4 bin Türk Lirasından az olmamalıdır. Hesabında en az alt limit kadar para olan müşteriler Çift Sarılı Hesap avantajlarından yararlanabilir. Bakiye belirlenen alt limitten az olduğunda 22.30 ile 5.00 saatleri arasında kullanılmasına izin verilmemektedir.

Çift Sarılı Hesap için şubelerden, mobil bankacılıktan ya da telefon üzerinden başvurulabilir. Başvurusu onaylanan müşterinin hesabındaki paraya bağlı olarak bir faiz belirlenecektir. Uygulanan bu faiz banka tarafından belirlenir ve belirli sürelerde değişikliğe uğrar. Müşteri hesabı onaylandığında gerekli bilgiyi çalışanlardan alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting