Otomobil

Ford Fiesta ICA Ne Demek?

Fiesta ülkemizde en yaygın olarak kullanılan modellerden biri. Durum böyle olunca ana kasa değişimlerinin yanı sıra ara kasalar ve makyajlamalarda da tüm araçlar ülkemize gelmekte ve büyük ilgi ile satılmaktadır. Ford Fiesta ICA demek ise, aracın makyajlı kasa olduğunu ifade eder. Makyajlı kasa tüm Fiesta modellerinde ica ibaresinin görünmemesinin sebebi ise araçta ek donanım olmayıp, boş paketler olmasıdır. Hem makyajlı hem ek donanıma sahip ise ruhsatta veya ilanlarda ica terimi ile karşılaşabilirsiniz.

Makyajdaki değişiklik ise yalnızca jantlarda ve önden görünümde yapılmış. Ön hatlar daha keskin hale getirilerek ufak dokunuşlarla aracın bakışı biraz daha değiştirilmiş. İlanlarda bu ibareyi gördüğünüzde aynı kasanın diğer modellerine göre bir tık üst seviyede bir araç olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Böylelikle bu kasa bir araca sahipseniz ya da alıyorsanız aracınız ekstra değerli demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds