Biyografi

FOX TV Ana Haber Sunucusu Selçuk Tepeli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Selçuk Tepeli kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, evli mi, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı medya organlarında görevli sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Selçuk Tepeli’den söz edeceğiz.

Selçuk Tepeli Kimdir?

  • Sunucu.

1974 senesinde İstanbul’un Silivri ilçesine bağlı Beyciler köyünde dünyaya gelen Selçuk Tepeli, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi (Fransızca) Bölümü’nde tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimini ise IEP Rennes’te Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine yapmıştır.

Meslek hayatına Aktüel ve Newsweek Türkiye isimli dergilerin yayın yönetmenliğini üstlenerek başlayan Selçuk Tepeli, aynı zamanda Habertürk yayın danışmanlığı, Habertürk Hafta Sonu eklerinin genel yayın yönetmenliği gibi çeşitli görevleri de üstlenmiştir.

Habertürk ekranlarında Ceyda Karan ile beraber Eksen isimli programın sunuculuğunu üstlenen Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı’dan boşalan koltuğu devralmış ve Habertürk gazetesinin genel yayın yönetmenliği görevinde bir süre bulunmuştur. Habertürk gazetesinin Temmuz 2018’de kapanmasının akabinde bir süre Habertürk televizyonunun genel yayın yönetmenliğini yapan Selçuk Tepeli, bu görevinden ayrılarak Habertürk’te “Gün Başlıyor” adlı programda sunucu-yorumcu olarak çalışmıştır.

Deneyimli sunucu Selçuk Tepeli, Fatih Portakal’ın görevi bırakmasının ardından 2020’nin Eylül ayında FOX TV Ana Haber Bültenini sunmaya başlamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Selçuk Tepeli 1.78 boyunda ve 77 kilodur.

Instagram hesabından da sık sık paylaşımlarda bulunan Selçuk Tepeli’nin evli olup olmadığı, annesi ve babasının kim olduğu gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Selçuk Tepeli ile İlgili Aramalar

Google’da Selçuk Tepeli ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; selçuk tepeli’nin eşi Selçuk Tepeli Vikipedi Selçuk Tepeli eşi kimdir Selçuk Tepeli evlimi Selçuk Tepeli nerelidir Selçuk Tepeli kiminle evli Selçuk Tepeli biyografisi Selçuk tepeli ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.