Biyografi

Funda Karayel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Funda Karayel kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Funda Karayel’den söz edeceğiz.

Funda Karayel Kimdir?

  • Gazeteci.

Funda Karayel, gazeteci-yazar, öğretim görevlisi ve sunucu olarak bilinmektedir. Lisans eğitimini Behçeşehir Üniversitesi’nde 2009 yılında tamamlayan Funda Karayel, yüksek lisans eğitimini de yine aynı üniversitenin ”İletişim Tasarımı” Bölümü’nde tamamlamıştır. 2013 yılından itibaren Sabah gazetesinde çalışan Funda Karayel, aynı zamanda ATV’de yemek üzerine bir programın da sunuculuğunu yapmaktadır. Funda Karayel bunların yanı sıra Nişantaşı Üniversitesi bünyesinde öğretim görevlisi olarak dersler vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Funda Karayel, gazetecilik çalışmalarını Sabah gazetesi bünyesinde sürdürmektedir. Başarılı ve tecrübeli gazeteci Funda Karayel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kaç, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Funda Karayel, erişim tarihi: 13 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.