Biyografi

Hümeyra Akbayrak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş yapıyor?

Hümeyra Akbayrak kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı seslendirme sanatçılarının yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hümeyra Akbayrak’tan söz edeceğiz.

Hümeyra Akbayrak Kimdir?

  • Seslendirme sanatçısı.

Hümeyra Akbayrak, seslendirme sanatçısıdır. 2021 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü’nden yüksek onur derecesiyle mezun olan Hümeyra Akbayrak, 2019’dan beri seslendirme sanatçısı ve eğitmeni olarak çalışmalarda bulunmaktadır. Hümeyra Akbayrak aynı zamanda şiir ve senaryo yazarlığıyla da ilgilenmektedir. 2020’den beri de sosyal medyada ilgi çekici içerikleri üretmektedir.

Instagram hesabından paylaşımlarda bulunan Hümeyra Akbayrak’ın bu platform üzerinde 90 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Mart 2022’den beri Kanal 7 bünyesinde editör, seslendirmen ve sunucu olarak çalışmaktadır. Hümeyra Akbayrak hakkında merak edilen aslen nereli, kaç yaşında gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • humeyraakbayrak, (Hakkımda), erişim tarihi: 14 Kasım 2022
  • linkedin.com, Hümeyra Akbayrak, erişim tarihi: 14 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.