Biyografi

Furkan Murat Uğur Kimdir? Yaşı? Boyu? Dizileri?

Furkan Murat Uğur kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Furkan Murat Uğur’dan söz edeceğiz.

Furkan Murat Uğur Kimdir?

  • Oyuncu.

Lisans eğitimine Ankara Üniversitesi’nde devam eden Furkan Murat Uğur, oyunculuk kariyerine 2020’de Sokağın Çocukları isimli dizide başlamıştır. Furkan Murat Uğur, sonrasında Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Bora karakterine hayat vermiştir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Bora, TV Dizisi 2022)
  • Sokağın Çocukları (Murat Şahin, TV Dizisi 2020-2021)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Furkan Murat Uğur, oyunculuk çalışmalarına hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Furkan Murat Uğur hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Furkan Murat Uğur, erişim tarihi: 7 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds