Biyografi

Furkan Oğulcan İlker Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Furkan Oğulcan İlker kaç yaşında, boyu kaç, hangi dizilerde oynadı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Furkan Oğulcan İlker’den söz edeceğiz.

Furkan Oğulcan İlker Kimdir?

  • Oyuncu.

1991 yılında dünyaya gelen Furkan Oğulcan İlker, lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini 35.5 Ataölye’de alan Furkan Oğulcan İlker, sonrasında ise Ersin Umulu’dan sahne analizi üzerinde dersler almıştır. 2015 senesinde ise Nezaket Coşkun’dan oyunculuk üzerine dersler almıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise Komşu Köy adlı filmde kariyerine adım atan Furkan Oğulcan İlker, sonrasında Oyun Bozan adlı dizide rol almıştır. Ardından Evli ve Öfkeli adlı dizide görev alan Furkan Oğulcan İlker, O Ses Türkiye yarışmasında da performans göstermiştir. Başarılı oyuncu Furkan Oğulcan İlker, son olarak Gülperi adlı dizide Can karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Furkan Oğulcan İlker 1.85 cm boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Furkan Oğulcan İlker, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Furkan Oğulcan İlker hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Furkan Oğulcan İlker ile İlgili Aramalar

Google’da Furkan Oğulcan İlker ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; furkan oğulcan ilker aslen nereli, furkan oğulcan ilker kimdir nerelidir, furkan oğulcan ilker boyu kaç, furkan oğulcan ilker kilosu ne, furkan oğulcan ilker instagram hesabı, furkan oğulcan ilker oynadığı diziler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds