Ekonomi

Garanti Mobil Serbest Fiyatlı Emir Nasıl Verilir?

Garanti BBVA internet ve mobil bankacılık yoluyla diğer tüm bankalarda olduğu gibi borsa işlemleri yapmanıza imkan tanıyor. Ancak bu konunun özellikle merak konusu olmasının sebebi, Garanti mobil üzerinde serbest fiyatlı emir verilirken birçok hata ve problem ile karşı karşıya kalınmasıdır. Serbest fiyatlı emir demek, özel bir alım-satım talebinde miktar belirtmeden, o anki piyasa fiyatından işlemi yapmak için emir vermeniz anlamına geliyor. Bu işlemi Garanti uygulamasında yapabilmek için alış-satış esnasında emir tipi olarak ‘serbest fiyatlı emir‘ seçiniz.

Bazı kullanıcılar için problem tam da bu noktada başlıyor. Kullanıcıdan kullanıcıya değişmekle beraber 500 TL altı serbest fiyatlı girmeye zorlamak gibi seçeneklerle işlem kısıtları alabiliyorsunuz. Eğer bankanızda böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız doğrudan normal müşteri hizmetleri yerine bankadaki yatırım danışmanınızı aramalısınız. Ayrıca o hisse tipinden dolayı işlem kısıtlanmamış ve başka bir bankada yapmak istediğiniz işlem rahatlıkla yapılıyor olabilir. Bu sebepten dolayı işlemlerinizi daha rahat yapabilmek adına başka bir bankaya geçiş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds