Biyografi

Gazeteci Dilek Gül Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?

Bundan önce sizler için birçok meslek grubuna ait biyografi yazılarını paylaşmıştık. Televizyon ve haber dünyasından pek çok ismi paylaştığımız yazılarımızı “biyografi” bölümünden ulaşabilirsiniz. Bugün ise gazeteci, spiker Dilek Gül hakkında merak edilen bilgileri paylaşacağız. Dilek Gül Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Nerede Okumuştur?

  • Gazeteci, Spiker

13 Ocak tarihinde dünyaya gelen sunucu Oğlak burcudur. 30lu yaşlarının sonlarındadır. Evli değildir. Yeditepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden 2010 yılında mezun olmuştur. Bunun ardından Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünü tamamlamıştır. Gazetecilik alanında kendini geliştiren ve bu alanda farklı iş deneyimleri yaşayan başarılı sunucu kariyerine farklı gazetelerde çalışarak başlamış 2019 yılında ise Habertürk bünyesine katılmıştır. Aynı zamanda halihazırda Euro News’te de gazeteciliğe devam etmektedir. Dilek Gül Habertürk’te şu an “HT 360 Gece” programının sunuculuğunu sürdürmektedir. Instagram üzerinden de paylaşım yapmayı sürdüren gazetecinin (@dlkgl) 5 bine yakın takipçisi bulunmaktadır. Dilek Gül hakkında daha geniş bilgilere ulaştıkça sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds