Gazeteci Gökhan Özbek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Gökhan Özbek kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesine burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gökhan Özbek’ten söz edeceğiz.

Gökhan Özbek Kimdir?

  • Bağımsız gazeteci,
  • Araştırmacı

Bir dönem haftalık Niğde Gazetesi’nin genel yayın yönetmeni olarak çalışan Gökhan Özbek, daha sonra serbest gazeteciliğe adım atmıştır. Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımları ile dikkat çeken gazeteci Gökhan Özbek, 27 Temmuz tarihinde dünyaya gelmiştir. Ankara’da yaşayan ve Niğdeli olduğu bilinen gazeteci Gökhan Özbek özellikle gündemle alakalı yazdığı yazılar ve yorumları ile sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Gökhan Özbek, özellikle Twitter hesabından seçimle ilgili paylaşımları ile tanınmıştır.

Gökhan Özbek, patreon hesabından yaptığı açıklamada kendisinin vicdan, adalet ve cesaret ilkesiyle hareket ettiğini, hiçbir kurum ve kuruluşa bağlı kalmadan bağımsız ve bağlantısız gazetecilik yapmaya çalışan bir kişi olduğunu dile getirmiştir.

Ayrıca özgür ve demokratik bir ülkede adaletin hüküm sürdüğü bir rüyayı gerçekleştirmeyi hedeflediğini ifade eden gazeteci Gökhan Özbek, sıradan gazeteciliğin patron siyasetçi egemenliğine son verebilmek adına bir mücadeleye giriştiğini, patronaj baskısı olmadan yalnızca doğruyu iletebilmek adına gazetecilik yaptığını da belirtmiştir.

Gökhan Özbek’i Hangi Kanallardan Takip Edebilirsiniz?

Gökhan Özbek, Twitter’dan 7/24 paylaşımlarda bulunan ve gündemle alakalı haberleri olabildiğince objektif olarak paylaşmaya çalışan bir gazeteci. Kendisinin de en sık kullandığı sosyal medya platform Twitter. Özbek’in kişisel Twitter hesabına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Gazeteci Gökhan Özbek, canlı yayın platformu olan Periscope TV’de ’23 Derece TV’ isimli kanaldan da takipçilerine gündemle ilgili olarak paylaşımlarda bulunmakta ve gündemle ilgili meseleleri konukları ile tartışmaktadır. Periscope hesabında aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda YouTube üzerinden de paylaşımlarda bulunan Gökhan Özbek, buradan da gündemle ilgili paylaşımlarda bulunmaktadır. YouTube hesabına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Gökhan Özbek’in ayrıca bir de Patreon hesabı bulunuyor. Özbek’in patreon hesabına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Gökhan Özbek Hakkında Kullanıcılar Şunları Aradı

Google’da arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; gökhan özbek periscope, gökhan özbek evlendi, gökhan özbek bylock, gökhan özbek trafik kazası, gökhan özbek youtube, gökhan özbek scope

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.