Gezegen Mehmet (Mehmet Akbay) Kimdir? Yaşı? Eşi Kim?

Gezegen Mehmet (Mehmet Akbay) kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı radyocuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gezegen Mehmet olarak bilinen Mehmet Akbay’dan söz edeceğiz.

Gezegen Mehmet (Mehmet Akbay) Kimdir?

  • Radyo programcısı.

29 Mayıs 1969 tarihinde Gaziantep’te dünyaya gelen Gezegen Mehmet, radyo programcısıdır. Kral FM’de yaptığı programlarla büyük kitlelerce tanınmıştır. Başarılı radyo programcısı Gezegen Mehmet, 2017’de de Didem Özfiliz ile evlenmiştir. Çiftin bu evliliğinden Venüs adında bir kız çocukları dünyaya gelmiştir. Önceki evliliğinden ise Naz adında 2001 doğumlu bir kızı olmuştur. Uzun bir süre radyoculuğun dışındaki çeşitli işlerde, örneğin mobilya sektöründe ve gelinlikçide çalışmıştır. Sonrasında radyoculuğa adım atan Gezegen Mehmet, özellikle siyasi yasaklı olduğu dönemlerde Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği destekle popüler hale gelmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gezegen Mehmet, radyo programcılığı kariyerine de devam etmektedir. Başarılı programcı Gezegen Mehmet hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, ilk eşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi