Biyografi

Billur Saatçi Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Billur Saatçi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı fenomenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Billur Saatçi’den söz edeceğiz.

Billur Saatçi Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

1981 yılında dünyaya gelen Billur Saatçi, Notre Dame de Sion’dan mezun olduktan sonra lisans eğitimini de Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Dijital pazarlama, halkla ilişkiler gibi konularda çalışan Billur Saatçi, bu zamana kadar birçok projede rol alan Billur Saatçi, aynı zamanda sosyal medya için de içerik üretmeye devam etmektedir. 2012 yılında Başar Sarıkaya ile evlenmiştir ve bu evliliğinden Can adında bir çocukları dünyaya gelmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Billur Saatçi, kariyerine de aktif olarak devam etmektedir. Başarılı blogger ve sosyal medya fenomeni Billur Saatçi hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds