Gittigidiyor Sponsorlu Ne Demek?

Gittigidiyor uygulaması pazaryeri kavramını ülkemize getiren öncü uygulamalardan biri. Özellikle son yıllarda diğer baskın internet siteleriyle yaptığı savaşta kazanan taraf olamasa da üye iş yerlerinin satışlarını artırmak amacıyla sponsorlu reklamlar gibi birçok öne çıkarma seçeneği imkanı sunarak ciroları yüksek seviyelere çıkarmayı mümkün kılıyor.

Gittigidiyor sponsorlu demek, yayınlamaya çalıştığınız ürünü arama sonuçlarında ya da kategori listelemelerinde diğer ürünlere nazaran daha üst sıralara çıkarmanıza ya da daha dikkat çekici kılmanıza olanak tanır. Ürün yayında iken köşesinde ‘sponsorlu’ ibaresi görülür. Bu işaretin müşterilere gösterilmesinin sebebi ise reklamla öne çıkan ürünün sunduğu fırsat ya da satış puanından değil, reklam içeriği dolayısıyla görüntülendiğini ifade etmektir. Böylelikle sponsorlu demek müşteri tarafından bu şekilde yorumlanabilir.

Satıcı tarafında ise sponsorlu ürün ayarları içerisinde Google reklamları vererek tüm Adsense ağında bulunan sitelere ürünün gösterilmesi gibi onlarca çeşit kombinasyonda reklam imkanı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber