Göksun Büyükkahraman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Göksun Büyükkahraman kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Göksun Büyükkahraman’dan söz edeceğiz.

Göksun Büyükkahraman Kimdir?

  • Oyuncu.

Başarılı oyuncu Göksun Büyükkahraman, 1995 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesinde Makine Ressamlığı Bölümü’nde tamamlayan Göksun Büyükkahraman, mezun olduktan sonra Craft Tiyatro’da oyunculuk eğitimleri almıştır. Oynadığı tiyatrı oyunları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Göksun Büyükkahraman, baş rolde Ceman Can Canseven ve Aleyna Tilki’nin yer aldığı ve Acun Ilıcalı’nın projesi Exxen platformunda yayınlanacak olan Bu Benim Meselem adlı gençlik dizisinde görev alacaktır.

Rol Aldığı Projeler;

  • 2021 -Bu Benim Madalım (Exxen Dijital Platform Dizi)
  • 2020 -Yeşil Arabalar Günü (Asistan)(Tiyatro Oyunu)
  • 2019 -Evlat (Yardımcı Yönetmen) (Tiyatro Oyunu)
  • 2018 -Kalp (Koreograf) (Tiyatro Oyunu)
  • 2018 -Killology (Koreograf) (Tiyatro Oyunu)

Göksun Büyükkahraman ile İlgili Aramalar

Google’da Göksun Büyükkahraman ile ilgili arama yapan kullanıcıar aynı zamanda şunları da aradı; Göksun Büyükkahraman aslen nereli, Göksun Büyükkahraman kimdir nerelidir, Göksun Büyükkahraman aslen nereli, Göksun Büyükkahraman instagram hesabı, Göksun Büyükkahraman doğum tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber