Biyografi

Yelda Özkurşun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Yelda Özkurşun kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yelda Özkurşun’dan söz edeceğiz.

Yelda Özkurşun Kimdir?

  • Oyuncu.

Küçüklüğünden beri bale, resim ve müzikle ilgilenen Yelda Özkurşun, lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano bölümünde tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından İzmir Devlet Tiyatrosunda izlediği oyunlardan etkilenen Yelda Özkurşun, sonrasında çeşitli kurumlarda tiyatro eğitimleri almıştır. Bu amaçla 2012 senesinde Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümüne kaydoldu. Özkurşun, bu bölümden 2016 yılında başarıyla mezun olmuştur.

Oyunculuk faaliyetlerine mezun olduktan sonra başlayan Yelda Özkurşun, Kurtlar Vadisi, Medcezir, Küçük Ağa, Şehrin Melekleri gibi çeşitli dizilerde oynamıştır. Sonrasında ise Star TV ekranlarında yayınlanan Sol Yanım adlı dizide Yelda rolünde oynamıştır.

Yelda Özkurşun ile İlgili Aramalar

Google’da Yelda Özkurşun ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Yelda Özkurşun aslen nereli, Yelda Özkurşun kimdir nerelidir, Yelda Özkurşun nereli, Yelda Özkurşun boyu kaç, Yelda Özkurşun boy kilo, Yelda Özkurşun instagram, Yelda Özkurşun sevgilisi, eşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.