Goncagül Sunar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Goncagül Sunar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Goncagül Sunar’dan söz edeceğiz.

Goncagül Sunar Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Eylül 1970 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Goncagül Sunar, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde görev almıştır. Mahallenin Muhtarları adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Goncagül Sunar, sonrasında ise Asmalı Konak adlı dizide Hayriye karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Goncagül Sunar, Marsel Zalma ile evlidir ve bir çocuk annesidir. Goncagül Sunar, son olarak Benim Tatlı Yalanım ve Ay ve Güneş adlı dizilerde rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Goncagül Sunar 1.64 m boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Goncagül Sunar, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Goncagül Sunar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Goncagül Sunar ile İlgili Aramalar

Google’da Goncagül Sunar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Marsel Zalma Goncagül sunar ekşi Goncagül ne Demek Goncagül Sunar dizileri Goncagül Sunar boşandı Goncagül Sunar kaç yaşında Goncagül nedir Goncagül sunar Twitter, goncagül sunar aslen nereli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.