Biyografi

Gözde Dernek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Gözde Dernek kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gözde Dernek’ten söz edeceğiz.

Gözde Dernek Kimdir?

  • Oyuncu.

Gözde Dernek, dizi-film oyuncusudur. Daha öncesinde çeşitli dizi ve projelerde rol alan Gözde Dernek, şimdilerde ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı isimli dizide Sennur karakterine hayat vermektedir. Gözde Dernek, dizide mahallenin dedikodu dairesinin başkanlığını yapar, olanı biteni en ince ayrıntısına kadar bilir, bilemediklerini öğrenir. Gözde Dernek ayrıca Aşkın Tarifi ve Sen Çal Kapımı gibi yapımlarda da oynamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Gözde Dernek, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gözde Dernek hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Gözde Dernek, erişim tarihi: 8 Şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.