Biyografi

Hazal Ünal Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Hazal Ünal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hazal Ünal’dan söz edeceğiz.

Hazal Ünal Kimdir?

  • Oyuncu.

2001 yılında dünyaya gelen Hazal Ünal, oyucu olarak tanınmaktadır. Temel oyunculuk ve kamera önü oyunculuk eğitimlerini No10Studios’ta alan Hazal Ünal, ayrıca Nike ve Turkcell reklamlarında da rol almıştır. Güzel oyuncu Hazal Ünal, oyunculuğun yanı sıra voleybol, pilates ve modern dansla ilgilenmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hazal Ünal, oyunculuk çalışmalarına Hasan Güngör Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Güzel oyuncu Hazal Ünal hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • hasangungor.net, Hazal Ünal, erişim tarihi: 27 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds