Gülcan Arslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Gülcan Arslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gülcan Arslan’dan söz edeceğiz.

Gülcan Arslan Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Mayıs 1986 tarihinde Sakarya’nın Karasu ilçesinde dünyaya gelen Gülcan Arslan, oyunculuk eğitimlerini Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tamamlamıştır. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sardunya Sokak adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Gülcan Arslan, sonrasında ise Her Şeye Rağmen, Bir Çocuk Sevdim, Arka Sokaklar, Sınıf, Hepimiz Birimiz İçin, Gurbet Kuşları, Kafkas, Kahramanlar ve Günahkar gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Gülcan Arslan ardından da Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Fahriye Sultan adlı dizide rol almıştır. Gülcan Arslan, daha sonra 2017 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Ölene Kadar adlı dizide Beril rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Gülcan Arslan, ATV ekranlarında yayınlanan Zengin ve Yoksul adlı dizide Nihal rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gülcan Arslan 1.72 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gülcan Arslan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gülcan Arslan ile İlgili Aramalar

Google’da Gülcan Arslan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gülcan Arslan dizileri Gülcan Arslan sevgilisi Gülcan Arslan Arka Sokaklar Fahriye Sultan Metin Anter Gülcan Arslan Instagram Gülcan Arslan kimdir Hakan Kurtaş, gülcan arslan aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.